Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

   Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині)»

  Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині)»

     20-21 лютого 2020 р. у м. Запоріжжя відбулась І Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині)». 

     Метою конференції стало залучення наукової спільноти до трансдисциплінарної дискусії, стимулювання і підтримка науки в Україні. Розглянута низка теоретичних та практичних питань сучасної філософії медицини, психології, деонтології в медицині щодо проблем особистісного та соціального буття людини в медицині: деонтологічні проблеми поза юридичним полем медичного законодавства, проблема професійного вигорання, розуміння ролі, значення, рівня відповідальності та цінності лікаря сучасним суспільством (глобалізований світ та українські реалії), проблема тілесності тощо. Модераторами на  конференції виступили  завідувачка кафедри дитячих хвороб професор Людмила Боярська та завідувачка кафедри суспільних дисциплін професор Ірина  Утюж.  Саме вони ініціювали та започаткували  проект, що об’єднав зусилля  медиків та філософів, які відчули необхідність сумісно вирішувати біоетичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини та медичної освіти. 

  Хвилина позитиву

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я