Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

  Розбір клінічного випадку «Практика лікаря-інтерна. COVID-19 та коморбідні стани у дитини 18 місяців»

  19.11.2021 року о 10:00 кафедрою дитячих хвороб факультету післядипломної освіти організовано чергову он-лайн демонстрацію клінічного випадку, з яким довелось зустрітися лікарям-інтернам 1 року навчання за спеціальністю «Загальна практика, сімейна медицина», Курті Ірині Олегівні та Клипі Анні Олегівні, під час навчання на циклі педіатрії кафедри дитячих хвороб на базі дитячої лікарні №5.

  Лікарями-інтернами був детально зібраний анамнез хвороби та життя, показана клінічна картина COVID-19, який перебігав на тлі двостороннього гнійного отиту та пневмонії, вірогідно стафілококового генезу, міркування щодо діагнозу та визначення терапії вказували на ретельне відношення до пацієнта та його долі, поглиблене літературними джерелами.

  Доповідачі змогли зацікавити велику аудиторію слухачів (біля 80) не тільки нашого, а й інших медичних вишів України, та переконливо відповідали на запитання з боку лікарів-інтернів педіатрів.

  Консультантами з підготовки клінічного випадку виступили: зав. каф. дитячих хвороб, проф. Боярська Л.М., к.мед.н., асистент Герасимчук Т.С., зав. каф. патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології, проф. Ганчева О.В., зав. каф. мікробіології, вірусології та імунології, проф. Поліщук Н.М.

  До дискусії долучилась доктор медичних наук, професор Крючко Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри педіатрії №2, Полтавського державного медичного університету, відзначила актуальність наведеного клінічного випадку та висловила зацікавленість у подальшому спільному розвитку проекту кафедри дитячих хвороб ЗДМУ: «Клінічна практика лікаря-інтерна». 

  Організаторами проведення заходу виступили к.мед.н., асистент Потапенко С.В. та ст. лаборант кафедри дитячих хвороб Граб В.О.

  Хвилина позитиву

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я