Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

  Розбір клінічного випадку. Практика лікаря-інтерна: Хронічна хвороба нирок V ступеню, афункціонуючий трансплантат нирки

  Розбір клінічного випадку: Хронічна хвороба нирок V ступеню, афункціонуючий трансплантат нирки

  Сьогодні на кафедрі дитячих хвороб відбулась чергова демонстрація клінічного випадку: «Хронічна хвороба нирок V ступеню, афункціонуючий трансплантат нирки». Вибір даної нозології обумовлений тим, що захворюваність на хронічну хворобу нирок (ХХН) є важливою проблемою охорони здоров’я як в Україні, так і в усьому світі. Окрім того даний пацієнт також перехворів на коронавірусну інфекцію, що відповідно не могло не вплинути на перебіг основного захворювання. Лікарі-інтерни першого року навчання за спеціальністю «Дитяча анестезіологія» Рєзнік Руслана та Бубенець Максим доповіли про особливості клінічного перебігу захворювання та навели літературну довідку за даною темою. З презентації слухачі дізнались про особливості перебігу ХХН у дітей, можливості імуносупресорної терапії після трансплантації та роль COVID-19 як фактора розвитку термінальної ниркової недостатності.

  Аналіз клінічного випадку  проходив під керівництвом завідувачки кафедри дитячих хвороб професора  Людмили Миколаївни Боярської та асистента Городкової Юлії В’ячеславівни.  В дискусії взяли активну участь завідувачка кафедри патологічної фізіології з курсом нормальної  фізіології, д.мед.н., професор  Ольга Вікторівна Ганчева, завідувачка кафедри мікробіології і вірусології, к.мед.н., доцент Наталія Миколаївна Поліщук, завідувачка кафедри госпітальної педіатрії №2 Української медичної стоматологічної академії, д.мед.н., професор Тетяна Олександрівна Крючко та багато інших.

  До трансляції приєднались лікарі-інтерни та студенти старших курсів Запорізького державного медичного університету, а також інших медичних університетів України.

   

  Хвилина позитиву

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я