Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

  Клінічний випадок "Лісенцефалія"

  8.06.2023

  На кафедрі дитячих хвороб ННІПО Запорізький державний медико-фармацевтичний університет проведений навчально-практичний захід «Практика лікаря інтерна».
  Презентована доповідь яка присвячена дуже актуальній та рідкісній темі: ВВР ГМ: Лісенцефалія обох потилично-скроневих областей, тетрапарез. Мітохондріальна дисфункція з порушенням b-окислення жирних кислот.
  Актуальність теми у тому що доповідачам довилося вивчити дуже унікального пацієнта у якого зустрілися дві дуже рідкісні генетичні хвороби, які у практиці лікаря можливо не зустріти.
  Дана доповідь виконана на високому рівні та містить якісний матеріал. Доповідачі звернули увагу на генетичне підґрунтя формування даних станів. Розкрили основні клінічні прояви захворювання на прикладі пацієнта який знаходиться на лікуванні в стаціонарі дитячої лікарні №5, також проведена ретельна робота зі збору анамнезу завдяки якому доповідачі відслідкували динаміку перебігу хвороби дитини, і ми чітко уявляємо патологічні прояви від народження до сьогодення.
  Результатом проведеної роботи в цілому автори виявили вміння аналізувати літературні джерела вітчизняних та іноземних видань, гарно систематизували матеріал та узагальнили його для більш глибокого розуміння теми, та безумовно, поглибили наше уявлення про досить непросту тему.
  Підсумовуючи результатом проведеної роботи можливо зазначити що мета і задачі поставлені перед виконавцями виконана в повному обсязі.
  В роботі круглого столу прийняло участь більше 70-ти респондентів.
   
   
   

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я