Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

  Некласичні випадки пневмонії

  18.05.2023

  Доповідачі зауважили, що з того часу, як українці живуть в кожному куточку земної кулі, більше не існує хвороб, з якими не мають шансів зіткнутись ані пацієнти, ані лікарі. А тому вважають особливо доречним звертати увагу на нетипові для нашої країни нозології, особливий перебіг хвороб.

  В рамках круглого стола лікар-інтерн педіатр першого року навчання Діана Олегівна Йожикова представила доповідь про випадок легіонельозної пневмонії, який був діагностований у КНП МДЛ №5 м.Запоріжжя в серпні минулого року. Дитина була інфікована на острові Кіпр, але розпал хвороби, діагностичний та лікувальний процеси розпочалися вже в Україні.

  Лікарі-інтерни педіатри другого року навчання Антон Олегович Герченов та Олександр Миколайович Руф представили клінічний випадок важкої пневмонії, яка розвинулася на тлі сепсису стафілококкової етіології. Покроково були розглянуті клініко-діагоностичні та лікувальні алгоритми, що бути застосовані.

  Ґрунтовний аналіз клінічних випадків посприяв розвитку клінічного мислення молодих лікарів. Нові часи кидають нам нові виклики, але сучасні лікарі активно готуються до них за підтримки досвідчених професіоналів.

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я