Сайт підтримується
провідними фахівцями кафедр
Запорізького державного
медико-фармацевтичного університету

  Інтерни – педіатри розповіли про небезпечну вірусну інфекцію

  11.10.2023

  Онлайн-конференція з презентацією на тему «Хантавірусна інфекція у підлітка 14 років» відбулася за участі інтернів – педіатрів на кафедрі дитячих хвороб ЗДМФУ. Її організаторами стали: завідувачка кафедри дитячих хворолб професор Людмила Боярська, професор цієї кафедри Михайло Курочкін та завідувачка кафедри дитячих інфекційних хвороб професор Олена Усачова.

  Спікери  конференції, лікарі-інтерни спеціальності «Педіатрія» Олена Шевченко, Михайло Бережний, Антон Богатов підготували цікаві презентації з детальним розглядом рідкісної небезпечної інфекції. Йшлося про зоонозне вірусне захворювання, клінічний перебіг якого характеризується гарячкою, двосторонньою інтерстиціальною пневмонією, гострою дихальною недостатністю, респіраторним дистрес-синдромом, гострою серцевою недостатністю та розладами травного тракту. Заразитися хантавірусом можна від гризунів. Тепер, коли людство ледь оговтується від Covid -19, його перебіг  може ховатися під маскою коронавірусної інфекції.

  Інтерес до порушеної теми виявився високим, про це свідчило понад 70 підключень з різних міст України, учасники ставили багато запитань. Свої міркування з приводу діагностики, лікування інфекційного захворювання висловили – завідувачка кафедри патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології ЗДМФУ, професор Ольга Ганчева, професор - педіатр з Полтави Тетяна Крючко, інші науковці і лікарі практичної охорони здоров’я України.

  Кроки до здоров'я

  Соціальний проект
  для дітей і батьків, майбутніх мам,
  лікарів.

  Сайт супроводжується провідними фахівцями кафедр
  Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

  Ми:    babykrok@gmail.com

  Задати питання
  Всі права захищені © Кроки до здоров'я