«Складний пацієнт у практиці педіатра»

12 березня 2019 року кафедрою педіатрії-2 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика було проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «складний пацієнт у практиці педіатра». Участь у конференції взяли науковці з Узбекістану, Словенії та Сербії. Активну участь у роботі конференції взяли співробітники Запорізького державного медичного університету.

Кафедрою дитячих хвороб ЗДМУ (зав. кафедрою дитячих хвороб, Боярська Л.М.) представлено дві усних доповіді. з питань складностей діагностики фенілкетонурії, целіакії(проф. Боярська Л.М) та ангідротичної ектодермальної дисплазії (ас. Потапенко С.В).

Зав. кафедрою дитячих інфекцій, професор Усачова О.В. наголосила на проблемі ентеровірусних хвороб у дітей.

Однією і форм участі у конференції були стендові доповіді. Дев’ять стендових доповідей з випадками рідкісних захворювань надали співробітники кафедри дитячих хвороб.

В рамках конференції проводилось декілька секцій та симпозіумів. Велику зацікавленість аудиторії викликали симпозіуми «Складнощі в діагностиці та лікуванні в педіатричній практиці», «Проблемні питання в дитячій кардіоревматології», «Наукові розробки в практику охорни здоров’я. Секція молодих вчених». Проведено майстер-клас «капіляроскопія в діагностиці ангіотрофоневрозів у дітей».


Поделиться ссылкой на эту страницу:
Оставить отзыв