На базі КУ «ЗМБДЛ № 5» 16 – 17 жовтня 2018 року, в рамках XVI Школи «Козацький спис» проведена конференція «Через терни до зірок» присвячена Дню анестезіолога

На базі КУ «ЗМБДЛ № 5» 16 – 17 жовтня 2018 року, в рамках XVI Школи «Козацький спис» проведена конференція «Через терни до зірок» (до 172 річниці з дня проведення першого успішного ефірного наркозу). Семінар медичних сестер «Контроль болю, безпечна інфузія та профілактика катетер асоційованої інфекції».

Програма конференції включала, конкурс доповідей анестезіологів, за темами: «СЛР у вагітних», «Рекрутмент – маневр», «Анафілактичний шок у дітей», «Регіональне знеболювання в анестезіологічній практиці», «Особливості проведення примусової ШВЛ з контролем по об’єму у пацієнтів з захворюванням легень».

Ці доповіді оцінювала конкурсна комісія у складі: проф. Курочкін М.Ю., доц. Семенова Т.А., доц. Воротинцев С.І., ас. Давидова А.Г., Михайлов Б.В.

Окрім доповідей був проведений майстер – клас з відточенням практичних навичок базових методів відновлення та підтримання життя (на манекенах).

Другий день конференції був присвячений семінару для медичних сестер «Контроль болю, безпечна інфузія та профілактика катетер асоційованої інфекції». Розглянуті теми: «Безпека і комфорт пацієнтів в операційній та палатах», «Алгоритм катетеризації периферійних вен», «Актуальність ускладнень під час виконання катетеризації периферійних вен», «Інноваційні медичні вироби для інфузії». Також був проведений майстер – клас з відточенням практичних навичок.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, конференція викликала живий інтерес у слухачів.


Поделиться ссылкой на эту страницу:
Оставить отзыв